domurozvrh hodino školePředstaveníRozvrh hodinkontaktsoustředěnísoutěže

Baletní mládí, Praha - Žižkov - 9.ročník

22. a 23. 10. 2016

výsledky

 

Baletní mládí, Praha - Žižkov - 8.ročník

24.10.2015

propozice

výsledky soutěže

Na špičkách, Brno 23. a 24. 5.2015 – umístění žáků

I. A kategorie

3. Čardáš                   Krejčí Jakub

 

I. B kategorie

1.Dešťový panáček a Sluneční panenka           Budaiová Nikola
                                                                 Krejčí Jakub
5.Čmeláci                    Ježková Barbora
                                   Ježková Kateřina

II. A kategorie

2. Valčík                     Zemanová Ela

II. B kategorie

4. Dívčí variace           Zemanová Ela
Westlake Johanka
VI. A kategorie

1.Variace Esmeraldy   Zellerová Helena

6.Variace Raymondy   Zellerová Slávka     

celkové výsledky sobota, neděle

Plzeňský střevíček 16.5.2015 – umístění žáků

 

III. B kategorie

1.Dívčí čardáš                         Hálová Karolina
                                         Hálová Kristina       

V. A kategorie

2.Variace Esmeraldy        Zellerová Helena

3.Variace Raymondy         Zellerová Slávka   

celkové výsledky zde 

 

Umístění žáků BŠ na 9. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Hradecká Odette“ 8. a 9. 5. 2015
               

                                     
V-A. KATEGORIE – SÓLA
2. místo – Variace Esmeraldy                      Helena Zellerová
5. místo – čestné uznání –variace Raymondy       Slávka Zellerová

celkové výsledky klasika, moderna

Umístění žáků BŠ na 11. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Pardubická arabeska“ 11.4.2015

 

      5-A. KATEGORIE – SÓLA
   4. místo – čestné uznání – Variace Esmeraldy  Helena Zellerová    

 

5-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   3. místo – Tango maría       Kristýna Džurná +Helena Zellerová +Slávka Zellerová

celkové výsledky zde

7. ročník Baletní mládí - Praha - Žižkov

18.10.2014

výsledky soutěže (pdf)

Baletní mládí Praha - Žižkov 2013

Výsledky soutěže (pdf)

Baletní mládí Praha - Žižkov 2012

Statistika, Výsledky

Účast na soutěžích

Umístění žáků BŠ na 10. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Pardubická arabeska“ 12. 4. 2014

      4-A. KATEGORIE – SÓLA
   1. místo – acteon                 František Vlček

 

4-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   3. místo – Duet                  Veronika Gabíková +Václav Smutný
 

      4-A. KATEGORIE – SÓLA
   2. místo – My One and Only                 Helena Zellerová
   5. místo – čestné uznání – Variace z Drahokamů    Slávka Zellerová

5-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   1. místo – Jarní vody         Klára Březovská +Vladimír Pokorný

 

 


Velmi děkuji všem rodičům za trpělivost a podporu všech našich dětí na sobotní soutěži.
Všem dětem děkuji za pěknou a velice dobrou reprezentaci naší školy.

 

Ašský střevíček 18.5.2013–umístění žáků

I.B kategorie
3.  Tarantella             Borovičková Lucie + Hálová Karolina

II. B kategorie
Cena za kostým - Duet – Dívčí variace
Honskusová Sára + Borovičková Lucie

III. B kategorie
1.Svatební pár      Hendrichová Anja + Vlček František      
3.Duet                Doubravová Zuzana + Schindlerová Adéla     

V. A kategorie
2.Variace Řeky     Zellerová Slávka  

3.Variace Ondine   Zellerová Helena     

V. B kategorie
Zvláštní cena poroty – Fireflies in The Garden

Zellerová Helena+Zellerová Slávka           

Podpis JNVelmi děkuji všem rodičům za trpělivost a
podporu všech našich dětí na sobotní soutěži.
Všem dětem děkuji za pěknou a velice dobrou reprezentaci naší školy.

 

Umístění žáků BŠ na 7. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Hradecká Odette“ 11. 5. 2013

I-A. KATEGORIE – SÓLA
4. místo Čestné uznání – Variace Noci        Karolina Hálová
7. místo Čestné uznání – Variace Nebe        Taťána Vacíková

I-B. KATEGORIE – DUETA
2. místo – Tarantella            Lucie borovičková, Karolina Hálová

II-B. KATEGORIE – DUETA
6. místoČestné uznání – Duet   Lucie Borovičková, Sára Honskusová

IV-A. KATEGORIE – SÓLA
2. místo – Variace ze svatebního páru          František Vlček
3. místo – Variace z pas de deux               Dominika Ziková
6. místo –Čestné uznání –Variace Paquita       Anja Hendrichová

                                    
 IV-B. KATEGORIE – DUETA
3. místo –svatební pár    Anja Hendrichová, František Vlček

V-A. KATEGORIE – SÓLA
2. místo – variace z tria I.                      Tereza Špačková

VI-A. KATEGORIE – SÓLA
3. místo – variace Ondine                 Helena Zellerová
4. místo – variace Řeky                        Slávka Zellerová

VI-B. KATEGORIE – DUETA
2. místo – Fireflies in The Garden    Helena Zellerová, Slávka Zellerová

V-D. KATEGORIE – MODERNÍ TANEC
1. místo – Pohrdání                       Helena Zellerová

Velmi děkuji všem rodičům za trpělivost a podporu všech našich dětí na sobotní soutěži. Všem dětem děkuji za pěknou a velice dobrou reprezentaci naší školy.

 

Ašský střevíček 26.5.2012 – umístění žáků

úplné pořadí ( PDF)


I.A kategorie
2.Lisetta                Borovičková Lucie         

I.B kategorie
2.  Duet                 Borovičková Lucie + Nováková Anežka

II.A kategorie
1. Růžová variace          Herrmannová Anna
+ cena za taneční techniku

II. B kategorie
3.Trich-Trach polka Honskusová Sára + Borovičková Lucie

III.A kategorie
3. Variace z pas de deux     Ziková Dominika
                                                
III. B kategorie
Zvláštní cena poroty – Pas de deus         
Herrmannová Anna + Smutný Václav

IV. A kategorie
Absolutní vítěz - Solor             Špaček Petr         

IV. B kategorie
Zvláštní cena poroty – Pas de deus         
                              Špačková Tereza+Špaček Petr   
   

V. A kategorie
3.Variace Nikie     Zellerová Slávka     

V. B kategorie
2. Černé oči           Zellerová Helena+Zellerová Slávka           
III. C kategorie  - skupiny

Zvláštní cena poroty - Valčík                

 

Výsledky 6. ročníku Hradecká Odette(pdf)

Umístění žáků BŠ na 8. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Pardubická arabeska“ 21. 4. 2012

      I-A. KATEGORIE – SÓLA
   3. místo – variace lízy                 Lucie Borovičková

I-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   3. místo – duet                       Lucie borovičková +anežka nováková

      II-A. KATEGORIE – SÓLA
   3. místo – růžová variace                   anna herrmannová

III-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   2. místo – gioconditá                  adéla schindlerová +sára honskusová
+ anna Hermannová + Zuzana doubravová

      IV-A. KATEGORIE – SÓLA
   3. místo – variace z pas de deux             dominika ziková

IV-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   Cena za partnerskou spolupráci – pas de trois      klára březovská + dominika ziková
+ vladimír pokorný

      IV-A. KATEGORIE – SÓLA
   1. místo – variace solora                   petr špaček

IV-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   3. místo – černé oči                        helena zellerová + slávka zellerová


Velmi děkuji všem rodičům za trpělivost a podporu všech našich dětí na sobotní soutěži.
Všem dětem děkuji za pěknou a velice dobrou reprezentaci naší školy.

 

 



 
výsledky soutěže Baletní mládí Praha Žižkov 2011 (pdf)

statistika (pdf)

fotogalerie 2010




Ašský střevíček 28.5. 2011– umístění našich žáků
I.A kategorie
1. Rozverná víla   Borovičková Lucie 
2.Lisetta              Nováková Anežka      

I.B kategorie
3.  Air    Hálová Karolína + Hálová Kristýna

II.A kategorie
1. Sad - Korzár   Herrmannová Anna

II. B kategorie
1.Duet   Schindlerová Adéla + Herrmannová Anna     
IV. A kategorie
3. Solor    Špaček Petr      

IV. B kategorie
3. Variace    Špaček Petr+Pokorný Vladimír     

III. C kategorie  - skupiny
3.Masquerade   

 

III. B kategorie
Ocenění za partnerskou spolupráci  -

  • Pas de deus Don Quijote       Pokorný Vladimír                                           



Umístění žáků BŠ na 4. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Hradecká Odette“ 1. 5. 2010
     
I-A. KATEGORIE – SÓLA

1. místo –MARNÁ OPATRNOST – lISETTA      Anna Herrmannová

 

I-C. KATEGORIE – SKUPINY

2. místo – Hoffmanovy povídky – Dívčí variace 

  Adéla Schindlerová, Veronika Trávníková,    
Saša Vacíková, Anna Herrmannová,
Sára Honskusová, Krisitna Hálová,
Zuzana Doubravová

 

III-B. KATEGORIE – DUETA
2. místo –louskáček – malé adagio             Dominika Ziková + Vladimír Pokorný
3. místo –louskáček – Pas de deux           Tereza Špačková + Petr Špaček

III-C. KATEGORIE – SKUPINY


3. místo –labutí jezero – pas de trois Tereza Rašková,Tereza Špačková, Rebeka Hengalová

                                                                                                                                   
                          V-A. KATEGORIE – SÓLA
2. místo – La cigarette                        Helena Zellerová

3. místo – variace Paquita                 Kristýna Džurná

 

          Nejmladší účastník soutěže –     Karolína Hálová




Umístění žáků BŠ na 6. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Pardubická arabeska“

17. 4. 2010

      I-A. KATEGORIE – SÓLA
   1. místo – variace lisetty                    Anna Herrmannová

   2. místo – rozverná víla                Veronika Trávníková

I-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA

2. místo – čínský tanec               

Sára Honskusová +Veronika Trávníková

   Cena za vtipnou choreografii –Karkulka a vlk 

Zuzana Pelikánová + Kristýna Pazdírková
 

II-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
 Cena za partnerský výkon – PAS DE TROIS - LOUSKÁČEK

   Václav Smutný

III-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   2. místo – Pas de trois - Paquita         Richard Bittman +Daniela Sochrová + Tereza Šebková

 

IV-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
   Cena za jevištní projev – malé adagio - louskáček 

Petr Špaček

 


Velmi děkuji všem rodičům za trpělivost a podporu všech našich dětí na sobotní soutěži.
Všem dětem děkuji za pěknou a velice dobrou reprezentaci naší školy.





Výsledková listina Baletní mládí 2009 ( excel)

Umístění žáků BŠ na 5. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Pardubická arabeska“ 4. 4. 2009

     
II-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
Cena za partnerskou spolupráci – K. Chačaturjan – Adagio    Vladimír Pokorný

Cena za kostým –   F. Asafjev - bachčisarajská fontána  Richard Bittman, Zuzana Borovičková,      Petra Matyášová,   Kristýna Kodedová

III-A. KATEGORIE – SÓLA
     3. místo – A.Ch. Adam – pánská variace ze svatebního páru Vladimír Pokorný
                        
VI-A. KATEGORIE – SÓLA
     Cena za choreografii a taneční provedení –Tango                Alice Nádvorníková

IV-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
     1. místo – G. Bizet – farandola            Vladimír pokorný
                                                         Tom Šebestík
                                                       Jan Vaněk
           

V-A. KATEGORIE – SÓLA
     1. místo – G. Gershwin – My one and only                   Helena Zellerová
    
     cena za nejkrásnější kostým – My one and only           Helena Zellerová

 

Umístění žáků BŠ na 3. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Hradecká Odette“ 18. 4. 2009
     
I-A. KATEGORIE – SÓLA
1. místo – l.Hertel, MARNÁ OPATRNOST – lISETTA   Anna Herrmannová

I-B. KATEGORIE – DUETA
2. místo + zvláštní cena – F.Chopin – tanec v modrém   Kristýna Hálová + Karolína Hálová

3. místo – K.chačaturjan, čipolino – magnolie     

Tereza Jakoubková + Veronika Růžičková

I-C. KATEGORIE – SKUPINY
1. místo – P.I.čajkovskij, popelka – pomeranče      saskia borchert + marie laurent +
+ noemie laurent

3. místo – S.Rachmaninov – italská polka           Adéla schindlerová + veronika trávníková+ + adéla trávníková

I-A. KATEGORIE – SÓLA
1. místo + Cena fa Grishko – l.minkus, Paquita – paquita kristýna kodedová

III-A. KATEGORIE – SÓLA
2. místo – A.Ch. Adam – pánská variace ze svatebního páru Vladimír Pokorný

III-B. KATEGORIE – DUETA
3. místo – l.minkus, bajadéra – vstup z 1.jednání         tereza rašková + tereza špačková

IV-B. KATEGORIE – DUETA
2. místo – c.pugni, esmeralda – vstup                   slávka zellerová + zdeňka zellerová

3. místo – A.dvořák – slovanský tanec            tereza vágnerová + klára urbanová
   
IV-C. KATEGORIE – SKUPINY
2. místo – j.bayer, fairy doll– gioconditá               kristýna džurná + helena zellerová +
+slávka zellerová + zdeňka zellerová

3. místo – G. Bizet – farandola                Vladimír pokorný+ Tom Šebestík +
                                               + Jan Vaněk             
                                                                                                                      

V-A. KATEGORIE – SÓLA
2. místo – G. Gershwin – My one and only                  Helena Zellerová

3. místo – p.i.čajkovskij, spící krasavice – šeříková víla 

Kristýna Ddžurná

Umístění žáků BŠ na 9. ročníku

mezinárodní amatérské soutěže

v klasickém tanci Ašský střevíček, 24.5.2008


 

I. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

4.   Anna Herrmannová – variace Víly Sudičky

 

II. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

3.   Klára Březovská + Vladimír Pokorný – Entreé a Adagio – Flowers Festival in Genzano

6.   Zuzana Borovičková – variace Pramen

 

III. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

Cena poroty – Tereza Rašková  – variace Korzár

     

IV. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

2. Alice Nádvorníková  – monolog Frigie

3. Romana Dolinková – Variace Řeky

5-6.   Jana Kralertová + Tom Šebestík + Jan Vaněk  – Trio Faust

 

IV. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

3. Helena Zellerová  – Variace Kitri

4.   Helena Zellerová + Tom Šebestík –Adagio a Coda – Flowers Festival in Genzano

 

I. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

                   3.  Vodní víla

                5-6.   Marná opatrnost

 

II. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

5. Dívčí variace – Hoffmannovy povídky – Dupalová D., Krečová I., Rašková T., Šťastná V., Tavernová D.

 

III. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

4.   Nevěsty – Dolinková R., Džurná K., Kralertová J., Truksová B., Nádvorníková A.,

Zellerová H.+  S.+  Z., Urbanová K., Krečová I.

 

5. Carmen – Bára Truksová, Kristýna Džurná, Klára Urbanová, Helena Zellerová

                  

6. Fragment z Paquity

–  Zdena Zellerová, Slávka Zellerová,

 Helena Zellerová, Kristýna Džurná

 

CENA ZA KOSTÝM

                   Daniela Sochrová  – variace Kitri



Umístění žáků BŠ na 4. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci
„Pardubická arabeska“
 5. 4. 2008

 

I-A. KATEGORIE – SÓLA
3. – O.Nedbal – Zlatovláska                  Adéla Schindlerová   

I-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
3. – P.I.Čajkovskij – Karkulka a vlk       Eliška Dostálová
                                                 Ludmila Novotná  

     
II-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
3. – Helstet a Pauli – Entreé a Adagio – Flower Festival in Genzano       

Klára Březovská
 Vladimír Pokorný 
Cena za partnerskou spolupráci – Vladimír Pokorný 

III-A. KATEGORIE – SÓLA
       3. – J.Strauss – Bubeníček    Petr Špaček
                     
IV-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
       3.  – Ch. Gounod – Trio z opery Faust a Markétka

Jana Kralertová, Tom Šebestík, Jan Vaněk                  
V-A. KATEGORIE – SÓLA
               L. Minkus – variace Kitri – cena za nejkrásnější kostým       

Helena Zellerová 


Umístění žáků BŠ na 8. ročníku mezinárodní amatérské soutěže v klasickém tanci Ašský střevíček, 19.5.2007


 

II. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

4.   Klára Březovská – variace Coppélie

III. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA
    
1. Romana Dolinková – variace Korzár
2. Petr Špaček – variace Franze

     
IV. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

2. Helena Konečná + Jan Vaněk – Adagio Careviče a Ohniváka
3. Helena Zellerová + Pavel Bednář – Adagio Spartaka a Frigie
5. Alice Nádvorníková – variace Raymondy  
      

I. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

                   1.  Etuda – Vivaldi – Zuzana Borovičková + Václav Smutný,
         Vladimír Pokorný + Klára Březovská,
                    Petr Špaček + Dominika Ziková 

II. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

5. Tanec v balerínách
6. Paganini – Pavel Bednář, Jan Vaněk, Petr Špaček, Vladimír Pokorný
         

III. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

                   5. A. Vivaldi – Storm – Bára Truksová, Alice Nádvorníková, Romana Dolinková,
                      Jana Kralertová, Helena Konečná
                   6. Vstup z 1. Jednání – Bajadéra – Zdena Zellerová, Slávka Zellerová,
                            Helena Zellerová, Alice Nádvorníková

CENA ZA BALETNÍ PROJEV

Romana Dolinková – variace Korzár

ZVLÁŠTNÍ CENA ZA SÓLOVÝ TANEC

Klára Březovská – variace Coppélie

Umístění žáků BŠ na 3. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci „Pardubická arabeska“

31. 3. 2007

Foto zde

I-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA

Cena za taneční projev – K. Chačaturjan – Magnólie – Cipollino

Novotná, Schindlerová,

Pašková, Herrmannová

II-A. KATEGORIE – SÓLA

2. – B. Asafjev – variace Jean – Plameny Paříže

Nippertová Nicole

3. – A.Ch.Adam – variace Giselle – 1. jednání – Giselle

Hejnová Karolína

 

 

 

III-A. KATEGORIE – SÓLA

3. – B. Asafjev – variace Filipa – Plameny Paříže

Vaněk Jan

3. – L. Delibes – variace Franze – Coppélia

Pokorný Vladimír

 

 

III-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA

2. – L. Minkus – vstup z 1. jednání – Bajadéra

Zellerová Slávka

Zellerová Zdeňka

 

IV-A. KATEGORIE – SÓLA

1. – L. Minkus – variace Nikie – Bajadéra

Nádvorníková Alice

+ cena za kostým

IV-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA

1. – P. I. Čajkovskij – Trio B–moll

Zellerová Helena

Bednář Pavel

Vaněk Jan

 

V-A. KATEGORIE – SÓLA

3. – A. Chačaturjan – monolog Frigie – Spartacus

Zellerová Helena

Umístění žáků BŠ na 7. ročníku mezinárodní amatérské souteže v klasickém tanci Ašský střevíček, 27.5.2006

 

I. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

 

3. Zuzana Borovičková + Jakub Rašek – Karkulka a vlk

5. Dominika Ziková – Ostýchavá panenka

 

II. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

 

1. Lenka Maříková – variace Medory – Korzár

3. Karolína Hejnová – variace královny – Krejčík

5. Nicole Nippertová – Marná opatrnost

 

III. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

1.  Romana Dolinková – variace Jean – Plameny Paríže

2.  S. Zellerová + Z. Zellerová – variace Kvetinářek

3. Tereza Březovská – variace Kitri

5. Jana Kralertová – variace Giselle – 1. jednání

IV. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

 

1.  Alice Nádvorníková – variace Nikie – Bajadéra

V. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

 

4. Helena Zellerová – variace Odilie

 

I. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

3. Tanec Čarodějek

5. Adagio - Krejčík

II. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

2.  Titáni

3.  Tarantelle

4.  Giselle – 2. jednání

CENA DIVÁKŮ

 

Lenka Maříková – variace Medory - Korzár

Výsledková listina 2. ročníku amatérské soutěže v klasickém tanci
„Pardubická arabeska“
3. 3. 2006

I-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
3. –Šebková Tereza, Rejlková Kateřina G. Rossinni – Flétna II.


II-A. KATEGORIE – SÓLA
1. –Maříková Lenka L. Minkus – variace Gamzatii
2. – Pokorný Vladimír O. Nedbal – variace Lucipera
3. – Nippertová Nicole L. Hertel – variace Lízy

 

III-A. KATEGORIE – SÓLA
3. – Dolinková Romana L. Delibes – variace Sylvie

 

III-B. KATEGORIE – DUETY, TRIA, KVARTETA
2. – Zellerová Slávka + Zdeňka L. Minkus – variace květinářek

 

Umístění žáku BŠ na VI. ročníku mezinárodní amatérské soutěže v klasickém tanci „Ašský střevíček“ 14.5.2005

 

I. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

1.  – Nicole Nippertová – Marná opatrnost

4.  – Klára Březovská – variace Armidy

5.  – Mina Zybartas – variace Armidy

 

II. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

1.  – Lenka Maříková – variace Gamzatii

2.  – Kristina Žárová – variace Esmeraldy

3.  – V. Pokorný, P. Špaček, J. Rašek – Trio Hoffmannovy povídky

4.  – L. Maříková, T. Šebestík, J. Rašek – Adagio z Žabího prince

5.  – Colette Jemelková – variace Kitri

 

I. + II. KATEGORIE – SBOROVÁ Č ÍSLA

3. – Tanec v balerínách - špičky

 

III. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

1.  – Helena Konečná – variace Paquity

2.  – Romana Dolinková – variace Sylvie

4. – Slávka Zellerová + Zdeňka Zellerová – variace Hoffmannovy povídky

 

IV. KATEGORIE – SÓLA, DUETY, TRIA

1.  – Helena Zellerová – variace Grand pas classique

3. – Helena Konečná + Jan Konečný – Adagio Paquity a Luise

 

ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY

V. Pokorný, P. Špaček, J. Rašek – Trio Hoffmannovy povídky

 

CENA ZA KOSTÝM

Helena + Jan Konečný – Adagio Paquity a Luise

 

CENA DIVÁKU

Lenka Maříková – variace Gamzatii

 

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ

Lenka Maříková – variace Gamzatii

 

 

Výsledková listina amatérské souteže v klasickém tanci „Pardubická arabeska“ Pardubice, 1. 4. 2005

 

I-A. KATEGORIE – SÓLA, VARIACE

2. – Hejnová Karolína – L. Minkus : variace Kitri

3. – Ziková Dominika – K. Chačaturjan: variace Magnólie

 

I-B. KATEGORIE – SBOROVÁ Č ÍSLA

3. – Sochrová, Gabíková, Rejlková – K. Chačaturjan: variace Ředkviček

 

II-A. KATEGORIE – SÓLA, VARIACE, DUETY

1. – Lenka Maříková L. Delibes – variace Svanildy

2. – Petr Špaček J. Strauss – variace Bubeníčka

3. – Kristýna Žárová L. Minkus – variace Armidy

3. – Baráková Alexandra F. Chopin – Mazurka

 

II-B. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

2. Pokorný, Špaček, Rašek J. Offenbach – Hoffmanovy povídky – Trio

 

III-A. KATEGORIE – SÓLA, VARIACE

2. – Dolinková Romana P.I.Čajkovskij – variace Aurory

3. – Konečná Helena L. Minkus – variace Paquity

 

III-B. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

2. – Zellerová Slávka + Zdeňka J. Offenbach – variace – Hoffmanovy povídky

 

CENA ZA KOSTÝM

Dolinková Romana P.I.Čajkovskij – variace Aurory

 

 

 

Výsledková listina V. ročníku mezinárodní amatérské souteže v klasickém tanci Ašský střevíček, 22.5.2004

I. KATEGORIE – SÓLA, VARIACE

2.  – Lenka Maříková L. Hertel – variace Lízy

2. – Petr Špaček J. Strauss – variace Bubeníčka

3. – Kristýna Žárová L. Minkus – variace Bajadéry

 

I. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

2. – K. Chačaturjan – variace Magnólií

3. – P.I. Čajkovskij – variace loutek

 

II. KATEGORIE – SÓLA, VARIACE, DUETY

1. – Lýdie Hájková + Tom Šebestík S. Prokofjev – setkání Popelky s princem

2. – Romana Dolinková P.I.Čajkovskij – variace Aurory

3. – Tom Šebestík L. Delibes – variace Franze

3. – Lýdie Hájková L. Delibes – variace Sylvie

 

II. KATEGORIE – SBOROVÁ ČÍSLA

1. – G.Verdi – Tarantella

 

III. KATEGORIE

1. – Jan Konečný, Helena Konečná, Jana Kralertová P.I.Čajkovskij – Adagio

z Labutího jezera

 

IV. KATEGORIE

2. – Helena Zellerová A.Ch.Adam – variace Myrthy

 

 

V. KATEGORIE

3. – Lucie Zemanová L. Minkus – variace Bajadéry


ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY

Tom Šebestík

 

CENA ZA KOSTÝM

Colette Jemelková - variace Floriny